אילנה בלום איפור כלה

קבעי עכשיו תור

וקבלי 15% הנחה!

קבעי עכשיו תור וקבלי 15% הנחה!​

 

הטרנדים בעולם האפונה כל הזמן מתחלפים ומשתנים, פעם סגנון הרטרו הוא השולט ופעם הסגנון המודרני הוא הטוב ביותר, לעתים שחור הוא הצבע החזק ביותר ולעתים דווקא לבן הוא הצבע המתאים ביותר שיש. כך גם בעולם האיפור טרנדים באים והולכים ומשפיעים על המתאפרות בצורה דרמטית.

 

אך אם יש טרנד שנותר חזק כבר כמה שנים ברחבי מדינת ישראל הוא הטרנד של איפור ערב. כיום תתקשו למצוא אישה ההולכת לאירוע בערב ללא איפור כלשהו. זו יכולה להיות חתונה, מסיבה או כול אירוע אחר בשעות הערב אך האיפור חייב להיות. אין מדובר בסתם איפור אלא באיפור איכותי שישרת אתכן בצורה היפה ביותר שיש. אישה מאופרת נראית שונה לגמרי מאישה שאינה מאופרת והדבר בא לידי ביטוי ביחס לו היא זוכה מהסביבה המקיפה אותה. על כן אין להתפלא כי כיום אף אישה לא מוותרת על איפור לאירועים בערב וזוהי מגמה שסביר שתשמור על מעמדה בשנים הבאות. 

 

איפור ערב – מדוע לפנות אל מאפרת מקצועית

 

בין אם מדובר על איפור כלות, שושבינות, או סתם איפור לאירוע מיוחד אתן צריכות לפנות אל מאפרת מקצועית שתבצע את האיפור. חשוב להבין כי באיפור נורא קל לפשל ואם אתן לא מבינות בנושא זה אתן יכולות להתאפר בצורה מכוערת ביותר. כך במקום שהאיפור יוסיף לכן הוא דווקא גורע מכן והינו בעל ערך נמוך למראה שלכן. בכדי להבטיח כי דבר זה לא יתרחש עליכן לפנות אל מאפרת איכותית ברמה הגבוהה ביותר שתתאים לכן את האיפור באופן אישי ותבטיח כי אתן תהיינה עם האיפור היפה ביותר שיש. רק מאפרת איכותית יכולה להבטיח כי האיפור שלכן יהיה היפה ביותר באירוע ושאתן תהיינה בולטות אל מול שאר המשתתפות באירוע.

 

איפור ערב – המומחיות של אילנה בלום

 

אילנה בלום היא המאפרת בשבילכן, אילנה מקפידה לתת לכל מאופרת שלה יחס אישי, לבבי וחם ותעשה הכול בכדי ליצור את האיפור היפה ביותר בשביל האירוע שלכן. אילנה איפרה כבר לכל סוגי האירועים, ובין אם מדובר על חתונה, על אירוע ערב או על כל דבר אחר אילנה תוכל לסייע לכן למצוא את האיפור היפה ביותר שיש. אילנה כאן בשבילכן לכל שאלה או תהייה והיא מבטיחה להיות קשובה לרצונות שלכן ולהעדפות שלכן. שירות חם הוא הדגל של אילנה ובו היא מתגאה יותר מהכול והכול בכדי ליצור לכן את האיפור היפה ביותר שיש. 

 

איפור ערב – הטרנד החם בישראל​

דברי איתי
תודה שפניתם אלי!
הטופס נשלח בהצלחה, ואני אשוב אליכם בהקדם.
*שם:

שדה חובה

*טלפון:

שדה חובה

דוא"ל:

 מבצע לסוגרות החודש 15% הנחה!

אילנה בלום - איפור אלגנטי ברמה אחרת

 

 

סלולרי: 050-8090826

 

טלפון: 072-2230515

  

דוא"ל: blumilana1@gmail.com