אילנה בלום איפור כלה

קבעי עכשיו תור

וקבלי 15% הנחה!

קבעי עכשיו תור וקבלי 15% הנחה!​

את מתחתנת והתחלת להתרגש מהעניין? אם כך, לפני הכול מגיע לך מזל טוב מכל הלב!
להרגיש שמצאת את אהבת חייך זה משהו שקורה פעם אחת בחיים ולכן ברור מדוע את רוצה לחגוג את הרגע הזה עם כל האנשים האהובים עלייך. מה שכן, חשוב שתדעי: בין אם את עושה חתונה קטנה יחסית ובין אם את מתכננת חתונה מאוד גדולה, יש משמעות לשאלה איך את נראית כי זה ישפיע על הזיכרון מכל החגיגה הזאת.


לכן כדאי יהיה להשקיע בבחירת השמלה הכי יפה ובעיצוב השיער, אך האמת היא, שגם הנושא של איפור כלות מקצועי שווה את תשומת הלב שלך. את הרי לא באמת מתכוונת למרוח לעצמך את אותה מסקרה פשוטה לקראת החופה!


איפור כלות זה משהו הרבה יותר מיוחד מהאיפור היום יומי שבו את עושה שימוש ולכן את חייבת למצוא עוד היום מאפרת מקצועית שתוכל להגשים לך את החלומות.

מאפרת כלות

כל מה שרצית לדעת על איפור לערב החתונה שלך​

כשמדברים על איפור כלות מקצועי מדברים למעשה על עבודה שאשת מקצוע מובילה צריכה לעשות עבורך שכן המטרה היא לגרום לך להיראות כמה שיותר יפה. המאפרת תפגוש אותך, תתבונן בפנייך וגם תקשיב לכל הבקשות האישיות שלך כי לכל אחת יש סגנון איפור משלה.
המטרה של המאפרת היא להסתיר את מה שאת פחות אוהבת בפנייך ולהדגיש את כל מה שיפה בך, בין אם זה הפה, העיניים, השפתיים או אולי האף. לכן איפור כלות מקצועי דורש הרבה מאוד ידע וניסיון ולא כדאי לך לקבל שירות כזה מכל אשת מקצוע שזה עתה שמעת את שמה.

 

כמה תשלמי בדיוק על שירות מאפרת כלות ?

 

כל אישה שכבר התחתנה תוכל לספר לך שחתונה זו הוצאה כלכלית מאוד גדולה ולכן ברור מדוע את חוששת מהעלויות של איפור כלות מקצועי.
עם זאת, החדשות הטובות הן שהיום יש גם תחרות בין המאפרות השונות ולכן לא תמיד המחירים יהיו גבוהים מידי.
מה שכן, גם אחרי שקיבלת הצעת מחיר עבור שירות כמו איפור כלות מקצועי כדאי יהיה לבדוק על מה בדיוק את משלמת.
כלומר, האם השירות הזה כולל גם איפור ניסיון שיעשו לך כמה ימים לפני ערב החתונה? זה שלב חשוב בכל התהליך כי הדבר האחרון שתרצי זה להגיע לערב החתונה ולגלות שהמאפרת שבה בחרת אינה מספיק מקצועית.
שווה להשקיע, לברר ולבחור אשת מקצוע טובה כי זה ישפיע על איך שתיראי בערב המרגש של חייך.

 

דברי איתי
תודה שפניתם אלי!
הטופס נשלח בהצלחה, ואני אשוב אליכם בהקדם.
*שם:

שדה חובה

*טלפון:

שדה חובה

דוא"ל:

אילנה בלום - איפור אלגנטי ברמה אחרת

 

 

סלולרי: 050-8090826

 

טלפון: 072-2230515

  

דוא"ל: blumilana1@gmail.com